готові вироби, які були виготовлені із нашого меблевого щита

Podilwood

 

виготовляє меблеві щити з дуба, бука, ясена різних розмірів та текстури. За технологією виробництва їх розділяють на 2 категорії: цільні та зрощені.

Цільні меблеві щити виготовляються із деревини високої якості, шляхом склеєння ламелей спеціальним клеєм. Вони ретельно підбираються для досягнення максимально однорідної текстури та кольору. Особливість технології – цільні по довжині ламелі, які зрощені тільки по ширині до необхідного розміру.

Цільні щити виглядають дорого та елегантно, тому оптимально підходять для виготовлення сходів та невеликих меблів (журнальні столики, стільці).

Технічні характеристики:

Товщина – 20мм; 27мм; 40мм (інші розміри на замовлення)

Довжина – до 2000мм

Ширина щита – макс. 1000мм (1200 під замовлення)

Ширина ламелі – 38-46мм; 50мм; 60-68мм.

На відміну від цільного, зрощений щит отримуємо шляхом зрощення ламелец і в довжину, і в ширину, що дозволяє збільшити розміри готового щита. В основному він використовується для виробництва плоских поверхонь кухні, меблів, великих за розміром деталей сходів.

Технічні характеристики:

Товщина – 20мм; 27мм; 40мм; 50мм

Довжина – до 5000мм

Ширина – макс. 1000мм (1200 під замовлення)

Ширина ламелей – 38-46мм; 50мм; 60-68мм

 

Чому варто купити меблевий щит саме в нас?

Ми повністю контролюємо процес виробництва – від поставок деревини до упаковки та складування готових виробів. Щити виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини бука, дуба чи ясена, яка має сертифікат незалежної міжнародної організації FSC (Forest Stewarship Council). Десятки спеціалістів працюють над кожним щитом, провіряючи ступінь просушки, якість склейки, відсутність дефектів.

Всі матеріали, які ми використовуємо, пройшли строгий відбір. Не тільки деревина, але й клей, а також всі види покриття повністю безпечні для дорослих, дітей та навколишнього середовища. Ми використовуємо у виробництві клей класу D3/D4 німецького виробника Jowat. Пропонуємо щит приємний на дотик та вигляд, абсолютно гіпоалергенний.

Меблевий щит – основна продукція нашого виробництва, ціна на яку зможе вас порадувати. Ми пропонуємо справедливу вартість за якість без переплат посередникам. Багаторівневий контроль сортування дозволяє замовити продукцію різних сортів, враховуючи індивідуальні розміри.